Kosmetická kuchařka

Představte si, že byste sehnali KOSMETIKU, která je VYTVOŘENÁ PŘÍMO PRO VÁS NA MÍRU! Kolik byste za ni asi zaplatili?

S KNIHOU KOSMETICKÁ KUCHAŘKA SI ZVLÁDNETE VYTVOŘIT KOSMETIKU, KTERÁ BUDE PŘESNĚ PODLE VÁS. Stejně, jako já si vytvářím svoji kosmetiku přesně podle sebe. Je to jednoduché a zábavné. V knize Vám ukážu, jak na to.

  • Nabízím Vám OSVĚDČENÉ A VYCHYTANÉ RECEPTY, které Vám přinesou KRÁSNOU PLEŤ.
  • VYŘEŠTE POTÍŽE se svojí pletí a vytvořte si PŘÍPRAVKY NA MÍRU dle vlastních potřeb.
  • UŠETŘETE za kupované produkty, velmi kvalitní výrobky si můžete vytvořit jen za cenu surovin.
  • UŠETŘETE ČAS strávený studováním teorie, už jsem to udělala za Vás.
  • BUĎTE NEZÁVISLÍ a neomezujte se jen na to, co seženete na trhu.
  • UŽIJTE SI ZÁBAVU při tvoření. Vše máte v kuchařce přehledně a jasně popsané.

Zvu Vás na dobrodružnou cestu výroby domácí kosmetiky.

 

Na jejím začátku stojí kvalitní přírodní ingredience a na konci voňavá a funkční kosmetika vlastní pleti na míru.

Jak Kosmetická kuchařka vypadá a na co se v ní můžete těšit?

Čím se v Kosmetické kuchařce řídím?

RECEPTY

Recepty jsem pro Vás vychytala do puntíku. K základním receptům na Vás čekají i jejich další varianty.

POCHOPENÍ

Dbám na to, abyste pochopili principy výroby a díky tomu si zvládli recept upravit vlastní pleti na míru.

POSTUPY

Postupy, které při výrobě využijete jsou osvědčené a šetrné. Tak vytvoříte úspěšně svoji kosmetiku při zachování maximální kvality surovin.

SUROVINY

Suroviny snadno seženete v ČR, jsou etické a vhodné do přírodní kosmetiky. Dbám na to, aby Vám kombinace minima surovin přinesla maximální užitek.

KVALITA

Aby Vaše pleť získala z Vašich výrobků maximum, dbám v knize na kvalitu vstupních surovin, kvalitu zpracování i uchování.

ODBORNOST

Celá kniha prošla cenzurou doktora přírodních vět z oboru organické chemie.

PŘEHLEDNOST A ESTETIKA

Snažila jsem se, aby se Vám s knihou dobře pracovalo a doufám, že se Vám bude i líbit 😉

Já jsem na cestě k výrobě vlastní kosmetiky ušla velký kus cesty provázený studováním, porovnáváním, pokusy a omyly, ale také spoustou radosti z výroby a ladění těch nejlepších receptů. Vy už se můžete zaměřit jen na tu radostnou část. Já jsem fází vychytávání, ladění a zkoušení prošla za Vás. 

To co dělám miluji a proto to dělám poctivě a nejlépe, jak jen dovedu. A to je moje deviza pro Vás!

Cena Kosmetické kuchařky je 350 Kč (vč. DPH)

Za tuto cenu si můžete pořídit:

  • kvalitní tělové máslo
  • méně kvalitní pleťový krém
  • knihu, díky které si zvládnete vytvořit vlastní kosmetiku sobě na míru ve vysoké kvalitě a pouze za cenu surovin

Ke Kosmetické kuchařce mám pro Vás ještě dárek

Budu ráda, když si  výrobu i používání svojí vlastní kosmetiky maximálně užijete. Proto jsem pro Vás připravila etikety s krásnými akvarelovými ilustracemi z knížky. Doufám, že Vám budou při každém pohledu na Vaši poličku v koupelně přinášet spoustu radosti 🙂

Možná Vás teď napadají tyto otázky:

Kniha se mi líbí, chci si ji objednat. Kdy mi dorazí?

Knihy odesílám Českou poštou do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet.

Jsem úplný začátečník, nejsem "tvořivý typ" zvládnu to?

Určitě ano, nemějte obavy! Recepty jsou v knize rozděleny dle obtížnosti, takže můžete začít s těmi jednoduššími a až si budete jistější, můžete se pustit do složitějších receptů. V každém receptu je krok za krokem popsaný postup, v teoretické části knihy můžete navíc vše do hloubky prostudovat 🙂 Budu ráda, když se mi pak pochlubíte třeba na facebooku Vašimi úspěchy. Držím Vám pěsti!

Už nějaké zkušenosti s výrobou kosmetiky mám. Přinese mi kniha něco nového?

Věřím, že ano. Kniha obsahuje krom jednoduchých receptů pro začátek i velké množství pokročilejších receptů z různých oblastí. Navíc v knize dbám na to, abyste pochopili princip a zvládli si uvedené recepty modifikovat dle vlastních potřeb. K tomu je v knize dostatek teoretických rad i příkladů. Proto věřím, že i když máte s výrobou kosmetiky zkušenosti, bude Vám Kosmetická kuchařka užitečná.

Knížka je skvěle napsaná a moc krásně udělaná. Recepty jsou jednoduché, přehledně napsané a líbí se mi i dostatek informací k výrobě kosmetiky obecně.

Adéla Markováwww.branakezdravi.cz

U Anny Potůčkové jsem absolvovala kurz domácí výroby přírodní kosmetiky a byla jsem nadšená. Nyní pokračuji v míchání voňavých krémů sama podle receptů z Kosmetické kuchařky a nemůžu si ji jako průvodce přírodní kosmetikou vynachválit ☺️! Anna Petrželková

Anna PetrželkováPR, SVČ Lužánky

Tuto nádhernou knihu bych doporučila všem osobám, které chtějí tvořit a trávit čas jinak.... mít radost ze svých výrobků a třeba i obdarovat své okolí.

Michaela PurčBoehringer Ingelheim/regionalni zastupce

Co o knize říkají čtenáři?

Knížka je naprosto úžasná, čtivá a zároveň popisuje výrobu kosmetických výrobků od základů i lidem, co s aktivitami v podobě vlastnoruční výroby nemají zkušenosti. Vlastně vás uvede v pocit, že jste na kosmetickém kurzu a autorka Vám postupy vysvětluje tváří v tvář. Kniha se mi tak moc líbila, že jsem si po měsíci běžela pro druhou a darovala ji jako krásnou radost dál. Rozhodně ji musíte mít:-))

Denisa Andonovovazahradí realizace

Kosmetická kuchařka Anny Potůčkové vás provede domácí výrobou kosmetiky krok za krokem. Oceňuji, že celou jednu část věnuje surovinám - důkladně představuje jejich výhody i nevýhody. Podle jejího receptu (z webu) jsem si před nedávnem vyrobila repelent proti klíšťatům a funguje výborně - ani jedno klíště! Vlaďka Kyjánková

Vlaďka KyjánkováMasarykova univerzita

Na první pohled uchvátí pěkný design, tvrdá obálka s milým obrázkem a kvalitní papír. Znáte přece opojnou vůni nové knihy, ne? Co se týče vzhledu, tak musím podotknout, že kniha je velmi kvalitně udělaná, fotky jsou ostré a celý dojem působí sice minimalisticky, ale ne chladně. První kapitoly informují, jak začít, jak dezinfikovat, co určitě dělat a co naopak nedělat. Moc se mi líbí část „Mýty z internetu”, kde Anna vyvrací veškeré bludy, které na internetu skutečně jsou a do výroby přírodní kosmetiky nepatří. Jednotlivé recepty jsou pak rozdělené dle použití na balzámy, péči o ruce a nohy, péči o tělo, o pleť a domácí wellness. Strany jsou doplněné o pěkné fotografie, různé rady a také o prázdnou stranu, kde si každý může vepsat své nápady či postřehy. Jako velmi povedené považuji modro-zelený rámeček, ve kterém je informace o obtížnosti receptu, o nákladnosti, délce přípravy, trvanlivosti a hlavně o typu pleti, pro který je konkrétní recept vhodný. Samotné pracovní postupy jsou jednoduché a snadno pochopitelné, doplněné o další tipy a rady. Musím říct, že celkově knížka působí velmi sympaticky jako samotná autorka a doporučuji ji každému začátečníkovi, který by se chtěl věnovat přírodní kosmetice z pohodlí domova.

Pavlína Dvořákováwww.myamos.cz, www.tvorivyamos.cz