!!!PŘEDVÁNOČNÍ SLEVA 15 % 26. - 30. 12.!!!

Není nutné zádávat žádný kód, sleva se odečte automaticky. Knihy objednané v akci budou hromadně zaslány 30. 11. a 1. 12. 2022.

Kosmetická kuchařka

Představte si, jaké by to bylo mít kouzelný krém jen a jen pro Vaši pokožku, který by si s ní natolik rozuměl, že by ji rozzářil, zjemnil, uzdravil, voněl by přesně podle Vás...  

Mám pro Vás dobrou zprávu! Přírodní kosmetiku, která bude přesně podle Vás si zvládnete vytvořit, stejně, jako já si vytvářím svoji kosmetiku přesně podle sebe. Je to jednoduché a zábavné.

A abych Vám ukázala, jak na to, napsala jsem knihu Kosmetická kuchařka...

Co Vám Kosmetická kuchařka přinese?

  • Nabízím Vám OSVĚDČENÉ A VYCHYTANÉ RECEPTY, které Vám přinesou KRÁSNOU PLEŤ.
  • VYŘEŠÍTE POTÍŽE se svojí pletí a vytvořte si PŘÍPRAVKY NA MÍRU dle vlastních potřeb. Domácí kosmetika je skvělá i pro citlivou/problematickou/dětskou pokožku.
  • UŠETŘÍTE za kupované produkty, velmi kvalitní výrobky si můžete vytvořit jen za cenu surovin.
  • UŠETŘÍTE ČAS strávený studováním teorie, už jsem to udělala za Vás.
  • BUDETE NEZÁVISLÍ na tom, co seženete na trhu. Nemusíte se omezovat, kosmetiku si můžete na 100 % přizpůsobit.
  • UŽIJETE SI ZÁBAVU při tvoření. Vše máte v kuchařce přehledně a jasně popsané.

!!!PŘEDVÁNOČNÍ SLEVA 15 % 26. - 30. 12.!!!

Není nutné zádávat žádný kód, sleva se odečte automaticky. Knihy objednané v akci budou hromadně zaslány 30. 11. a 1. 12. 2022.

Kdo Vás knihou provede?

Já... Jmenuji se Anna Potůčková a jsem nadšenec do výroby domácí kosmetiky. Zabývám se jí už několik let a svoje recepty a rady předávám dál na svých kurzech. Díky nim vím, co většinu začínajících i pokročilejších kosmetických kuchařek zajímá, v čem mívají problémy, jak jim srozumitelně vysvětlit co a jak... Kurzů však stíhám jen omezený počet, a proto jsem se rozhodla napsat Kosmetickou kuchařku, díky které mohu šířit svoje nadšení a rady, jak si kosmetiku vytvořit k více nadšenkyním mně podobným.

Zvu Vás na dobrodružnou cestu výroby domácí kosmetiky.

Na jejím začátku stojí kvalitní přírodní ingredience a na konci voňavá a funkční kosmetika vlastní pleti na míru.

Jak Kosmetická kuchařka vypadá a na co se v ní můžete těšit?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čím se v Kosmetické kuchařce řídím?

RECEPTY

Recepty jsem pro Vás vychytala do puntíku. K základním receptům na Vás čekají i jejich další varianty.

POCHOPENÍ

Dbám na to, abyste pochopili principy výroby a díky tomu si zvládli recept upravit vlastní pleti na míru.

POSTUPY

Postupy, které při výrobě využijete jsou osvědčené a šetrné. Vytvoříte si svoji kosmetiku při zachování maximální kvality surovin.

SUROVINY

Suroviny snadno seženete v ČR, jsou etické a vhodné do čistě přírodní kosmetiky. Dbám na to, aby Vám kombinace minima surovin přinesla maximální užitek.

KVALITA

Aby Vaše pleť získala z Vašich výrobků maximum, dbám v knize na kvalitu vstupních surovin, kvalitu zpracování i uchování.

ODBORNOST

Dbám na čistě přírodní složení. Na své si přijdou i maminky malých dětí, osoby s citlivou pletí a vegani.

PŘEHLEDNOST A ESTETIKA

Snažila jsem se, aby se Vám s knihou dobře pracovalo a doufám, že se Vám bude i líbit 😉

ČISTĚ PŘÍRODNÍ

Dbám na čistě přírodní složení a vysokou kvalitu. Na své si přijdou maminky malých dětí, osoby s citlivou pokožkou i vegani.

Já jsem na cestě k výrobě vlastní přírodní kosmetiky ušla velký kus cesty provázený studováním, porovnáváním, pokusy a omyly, ale také spoustou radosti z výroby a ladění těch nejlepších receptů. Vy už se můžete zaměřit jen na tu radostnou část. Já jsem fází vychytávání, ladění a zkoušení prošla za Vás. 

To co dělám miluji a proto to dělám poctivě a nejlépe, jak jen dovedu. A to je moje deviza pro Vás!

Cena Kosmetické kuchařky je 350 Kč (vč. DPH).

Za tuto cenu si můžete pořídit:

  • kvalitní tělové máslo
  • méně kvalitní pleťový krém
  • knihu, díky které si zvládnete vytvořit vlastní kosmetiku sobě na míru ve vysoké kvalitě a pouze za cenu surovin

!!!PŘEDVÁNOČNÍ SLEVA 15 % 26. - 30. 12.!!!

Není nutné zádávat žádný kód, sleva se odečte automaticky. Knihy objednané v akci budou hromadně zaslány 30. 11. a 1. 12. 2022.

Ke Kosmetické kuchařce mám pro Vás ještě dárek

Budu ráda, když si výrobu i používání svojí vlastní kosmetiky maximálně užijete. Proto jsem pro Vás připravila etikety s krásnými akvarelovými ilustracemi z knížky. Doufám, že Vám budou při každém pohledu na Vaši poličku v koupelně přinášet spoustu radosti 🙂 Etikety zasílám v pdf, abyste si je mohli opakovaně vytisknout.

Možná Vás teď napadají tyto otázky:

Kniha se mi líbí, chci si ji objednat. Kdy mi dorazí?

Knihy odesílám Českou poštou do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet.

Jsem úplný začátečník, nejsem "tvořivý typ" zvládnu to?

Určitě ano, nemějte obavy! Recepty jsou v knize rozděleny dle obtížnosti, takže můžete začít s těmi jednoduššími a až si budete jistější, můžete se pustit do složitějších receptů. V každém receptu je krok za krokem popsaný postup, v teoretické části knihy můžete navíc vše do hloubky prostudovat 🙂 Budu ráda, když se mi pak pochlubíte třeba na facebooku Vašimi úspěchy. Držím Vám pěsti!

Už nějaké zkušenosti s výrobou kosmetiky mám. Přinese mi kniha něco nového?

Věřím, že ano. Kniha obsahuje krom jednoduchých receptů pro začátek i velké množství pokročilejších receptů z různých oblastí. Navíc v knize dbám na to, abyste pochopili princip a zvládli si uvedené recepty modifikovat dle vlastních potřeb. K tomu je v knize dostatek teoretických rad i příkladů. Proto věřím, že i když máte s výrobou kosmetiky určité zkušenosti, bude Vám Kosmetická kuchařka užitečná.

Avšak pokud je tento Váš koníček natolik rozsáhlý že zvládáte emulgaci levou zadní, vyrábíte si vlastní minerální kosmetiku a domácí výrobou žijete, můžete si Kosmetickou kuchařku pořídit take, ale upřímně si myslím, že už jste na tuto knihu příliš pokročilí a větší užitek Vám pak přinese odbornější literatura 😉

Knížka je skvěle napsaná a moc krásně udělaná. Recepty jsou jednoduché, přehledně napsané a líbí se mi i dostatek informací k výrobě kosmetiky obecně.
Adéla Markováwww.branakezdravi.cz
U Anny Potůčkové jsem absolvovala kurz domácí výroby přírodní kosmetiky a byla jsem nadšená. Nyní pokračuji v míchání voňavých krémů sama podle receptů z Kosmetické kuchařky a nemůžu si ji jako průvodce přírodní kosmetikou vynachválit ☺️! Anna Petrželková
Anna PetrželkováPR, SVČ Lužánky
Tuto nádhernou knihu bych doporučila všem osobám, které chtějí tvořit a trávit čas jinak.... mít radost ze svých výrobků a třeba i obdarovat své okolí.
Michaela PurčBoehringer Ingelheim/regionalni zastupce

Co o knize říkají čtenáři?

Knížka je naprosto úžasná, čtivá a zároveň popisuje výrobu kosmetických výrobků od základů i lidem, co s aktivitami v podobě vlastnoruční výroby nemají zkušenosti. Vlastně vás uvede v pocit, že jste na kosmetickém kurzu a autorka Vám postupy vysvětluje tváří v tvář. Kniha se mi tak moc líbila, že jsem si po měsíci běžela pro druhou a darovala ji jako krásnou radost dál. Rozhodně ji musíte mít:-))
Denisa Andonovovazahradí realizace
Kosmetická kuchařka Anny Potůčkové vás provede domácí výrobou kosmetiky krok za krokem. Oceňuji, že celou jednu část věnuje surovinám - důkladně představuje jejich výhody i nevýhody. Podle jejího receptu (z webu) jsem si před nedávnem vyrobila repelent proti klíšťatům a funguje výborně - ani jedno klíště! Vlaďka Kyjánková
Vlaďka KyjánkováMasarykova univerzita
Na první pohled uchvátí pěkný design, tvrdá obálka s milým obrázkem a kvalitní papír. Znáte přece opojnou vůni nové knihy, ne? Co se týče vzhledu, tak musím podotknout, že kniha je velmi kvalitně udělaná, fotky jsou ostré a celý dojem působí sice minimalisticky, ale ne chladně. První kapitoly informují, jak začít, jak dezinfikovat, co určitě dělat a co naopak nedělat. Moc se mi líbí část „Mýty z internetu”, kde Anna vyvrací veškeré bludy, které na internetu skutečně jsou a do výroby přírodní kosmetiky nepatří. Jednotlivé recepty jsou pak rozdělené dle použití na balzámy, péči o ruce a nohy, péči o tělo, o pleť a domácí wellness. Strany jsou doplněné o pěkné fotografie, různé rady a také o prázdnou stranu, kde si každý může vepsat své nápady či postřehy. Jako velmi povedené považuji modro-zelený rámeček, ve kterém je informace o obtížnosti receptu, o nákladnosti, délce přípravy, trvanlivosti a hlavně o typu pleti, pro který je konkrétní recept vhodný. Samotné pracovní postupy jsou jednoduché a snadno pochopitelné, doplněné o další tipy a rady. Musím říct, že celkově knížka působí velmi sympaticky jako samotná autorka a doporučuji ji každému začátečníkovi, který by se chtěl věnovat přírodní kosmetice z pohodlí domova.
Pavlína Dvořákováwww.myamos.cz, www.tvorivyamos.cz