Aromaplánovač

od Kosmetické kuchařky

Ztrácíte se v nekončící záplavě lístečků s úkoly a hlavou Vám stále běhají myšlenky na co nesmíte zapomenout?

Rádi byste víc relaxovali, tvořili, sportovali... nebo konečně poklidili, ale pořád na to není čas?

Jestli jste si právě řekli \"ano, to je přesně můj případ\", nic si z toho nedělejte. Já to tak mám často taky, a proto jsem vytvořila pro sebe i pro Vás AROMAPLÁNOVAČ!

\"Aromaterapie spojuje příjemné s užitečným. Stejně, jako tento Aromaplánovač!\"

Co je to Aromaplánovač?

Aromaplánovač, to je něco, po čem jsem já sama toužila... a tak jsem to od srdce vytvořila pro sebe i pro Vás. Jedná se o soubor v pdf k vytištění, který obsahuje:

 • NA KAŽDÝ TÝDEN V ROCE LIST K PLÁNOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH DNŮ
  Na jednom listu se týden plánuje přehledně. Konkrétní listy můžete nechávat s ostatními, nebo například vytrhnout a připevnit na ledničku, aby týdenní plán viděl i zbytek rodiny...
 • INFORMACE O 12 ESENCIÁLNÍCH OLEJÍCH
  Každý měsíc se zaměříme na jeden konkrétní esenciální olej - k čemu je užitečný, jak jej využít, s čím kombinovat, zda má nějaké kontraindikace... a čím jej v případě kontraindikací nahradit. Seznámíme se s levandulí, citronem, mandarinkou, pomerančem, borovicí, mátou, tea tree, ravintsarou, eukalyptem, tymiánem, rozmarýnem a ylangem.
 • KE KAŽDÉMU Z ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ RECEPT
  Každý EO se naučíme začlenit do výroby kosmetiky na nějakém konkrétním výrobku, ve kterém udělá požadovanou službu. Naučíte se tak například vyrábět univerzální levandulový krém, balzám na rty proti oparům, koupel proti kašli, průduškový krém, intimní mycí gel, masku pro krásné a silné vlasy a mnoho dalších skvělých výrobků.

Začněte kdykoli! S Aromaplánovačem nemusíte čekat na leden, protože není datovaný.

Co Vám Aromaplánovač přinese?

 • ÚSPORU ČASU díky archům k plánování každého týdne.
 • POZNÁNÍ 12 základních esenciálních olejů a jejich vlastností.
  Citron, levandule, eukalyptus, tymián, tea tree, mandarinka, máta, pomeranč, ravintsara, rozmarýn, ylang-ylang a borovice.
 • SPOUSTU ZÁBAVY při tvoření podle 12 osvědčených praktických receptů, které využívají příznivých vlastností konkrétních esenciálních olejů.
  Sprchový gel, krém na průdušky, pěna do koupele s vůní lea, nebo snad kávový peeling? Toto a mnohem víc si zvládnete s plánovačem vytvořit.
 • SPOUSTU TIPŮ a rad k praktickému používání esenciálních olejů, které oceníte v běžném životě.
 • A JEDEN BONUSOVÝ RECEPT K TOMU na šumivé cupcakes do vany se šumivým základem a výživným "krémem".

Jmenuji se Anna Potůčková a jsem nadšenec do výroby domácí kosmetiky. Zabývám se jí už několik let a svoje recepty a rady předávám dál na svých kurzech. Díky nim vím, co většinu začínajících i pokročilejších kosmetických kuchařek zajímá, v čem mívají problémy, jak jim srozumitelně vysvětlit co a jak...

A protože kurzů zvládám jen omezené množství a taky proto, že nejvíce otázek dostávám na využití aromaterapie v domácí kosmetice, rozhodla jsem se svoji knihu receptů na domácí kosmetiku - Kosmetickou kuchařku doplnit o souhrn informací o základních esenciálních olejích s konkrétními recepty k jejich použití.

krom výrábění kosmetiky mám ráda všechno pěkně naplánováno a sepsáno, a taky se vyžívám v pěkných plánovačích a diářích. Proto jsem se rozhodla, že místo knihy, nebo e-booku vytvořím aromaplánovač - týdenní plánovač obohacený o informace o aromaterapii a recepty na kosmetické delikatesy.

A tak vzniknul Aromaplánovač od Kosmetické kuchařky, kde si můžete celý měsíc zapisovat úkoly i radosti, na které nechcete zapomenout a průběžně stránky s uplynulými týdny vytrhávat. Na konci měsíce Vás pak čeká odměna v podobně souhrnu informací o jednom konkrétním esenciálním oleji s konkrétním receptem, jak jej využít. Listy s informacemi si pak můžete schovávat a na konci roku všechny dohromady sešít do praktické příručky.

Na kolik Aromaplánovač vyjde?

Zaváděcí cena Aromaplánovače je 280 Kč.

Výhodou toho, že Vám Aromaplánovač zašlu v pdf je, že nemusíte platit žádné poštovné a čekat, až Vám dorazí. Zkrátka si jej stáhnete, vytisknete a je to 🙂 Mimo to si jej můžete vytisknout opakovaně a tak můžete listy k jednotlivým týdnům používat rok, dva, tři... dokud se Vám zkrátka Aromaplánovač neokouká. Doporučuji jednostranný tisk, barevně A4.

P.S. Aromaplánovač v pdf s sebou pro Vás nese mnoho výhod. Pro mě je to ale docela riziko, že se bude šířit nelegálně bez mého vědomí. Sepsat všechny informace srozumitelně a přehledně dohromady, vymyslet a vyzkoušet všechny recepty a popsat Vám co nejsrozumitelněji postupy mi trvalo desítky hodin práce. Proto prosím nešiřte Aromaplánovač bez mého vědomí nikam dál.

Možná Vás ještě napadá...

 • UŽ MÁM KOSMETICKOU KUCHAŘKU... DOZVÍM SE V AROMAPLÁNOVAČI NĚCO NOVÉHO?
  Ano, aromaplánovač se (samozřejmě kromě plánování ;-)) zaměřuje na informace o esenciálních olejích a jejich aplikaci a většina receptů, které zde najdete nejsou uvedené v Kosmetické kuchařce - šumivé bomby ala cupcakes, krémový deodorant, průduškový krém, čustič do domácnosti, intimní mycí gel... Věřím, že i pokud máte průpravu z kosmetické kuchařky, bude Vám Aromaplánovač kromě plánování samotného užitečný i při výrobě kosmetiky.
 • JSEM ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK, ZVLÁDNU SI PODLE UVEDENÝCH RECEPTŮ VYRÁBĚT?
  Ano, žádný strach! Uvedené recepty jsou většinou jednoduché a zvládnou je i úplní začátečníci. Jedinou výjimkou jsou šumivé cupcakes do koupele. Ty považuji za naprosto perfektní recept, kterým okouzlíte, ale jsou poměrně dost složité. Aby to ale začátečníkům nebylo líto, je v plánovači krom cupcakes uvedený recept i na jednodušší šumivé bomby do koupele, které jsou dokonalou alternativou pro začátečníky 😉
 • KDY A JAK MI AROMAPLÁNOVAČ DORAZÍ?
  Aromaplánovač je soubor v pdf, dojde Vám tedy e-mailem ihned po připsání platby na účet. Eliminuje se zde tedy prodleva s doručením na úplné minimum. Krom toho je zde výhoda toho, že si můžete listy k plánování jednotlivých týdnů tisknout opakovaně, klidně i několik let 😉 Doporučuji tisknout barevně, jednostranně, na formát A4.

Reference

Aromaplánovač je úplnou novinkou, budu ráda za Vaši zpětnou vazbu...