0
z Vás
UŽ TVOŘÍ KOSMETIKU DLE EBOOKU

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Stáhněte si eBook zdarma

5 kosmetických delikates z 5 surovin

Chcete si vyrobit vlastní kosmetiku a sháníte osvědčené recepty zdarma? Uvažujete, jak vytvořit originální dárky pro své blízké?

Pokud ano, stáhněte si tento eBook a pusťte se do výroby vlastní kosmetiky. Uvidíte, že Vám pro začátek postačí běžné kuchyňské vybavení a suroviny, které máte už pravděpodobně doma. A co víc? Je to zábavné a jednoduché 😉 

Zvu Vás na dobrodružnou cestu výroby domácí kosmetiky, na jejím začátku jsou kvalitní přírodní ingredience a na konci kosmetické delikatesy z vlastní kuchyně.

Na co se můžete v eBooku těšit?

Receptů na výrobu domácí kosmetiky najdete mnoho. V tomto eBooku Vám chci ale krom receptu samotného (vyzkoušeného a s ověřeným výsledkem) předat i základní informace okolo, abyste se vyhnuli chybám a potížím.

 • Seznámím Vás s pěti základními surovinami, které budete potřebovat.
  Pokud s výrobou kosmetiky začínáte, asi se Vám nechce investovat do nákupu spousty speciálních surovin... aspoň mně se tedy ze začátku nechtělo. Proto bylo mojí hlavní myšlenkou při tvorbě tohoto eBooku ukázat (nejen) začátečníkům jednoduché recepty, na které si vystačí s domácími zásobami... V úvodu eBooku Vám představím, které to jsou. Možná budete překvapení, ale skutečně 4 z 5 uvedených surovin má doma v kuchyni téměř každý... a tu pátou pravděpodobně taky (kdo nemá, snadno sežene).
 • Ukáži Vám, jaké náčiní budete potřebovat k výrobě.
  Pokud máte běžně vybavenou kuchyni, tak Vás jistě potěší, že si vystačíte s náčiním, které používáte při vaření.
 • Představím Vám 5 jednoduchých receptů, které jsou vhodné pro začátečníky.
  Při výběru receptů jsem se řídila heslem jednoduchá výroba a skvělý výsledek... Pokud tedy nemáte s výrobou kosmetiky zkušenosti, nevadí. Recepty uvedené v eBooku jsou opravdu jednoduché a vhodné i pro úplné začátečníky. Současně ale přináší výsledky, které Vás nadchnou a doufám, že i navnadí ke složitějším pokusům 😉
 • Ukáži Vám, jak se dají jednotlivé recepty obměňovat.
  Někdy stačí znát jeden základní recept a několik možných obměn a máte zaděláno na spousty různých skvělých výrobků... S výrobou kosmetiky je to podobné, jako s vařením... Když umíte udělat dobré třené těsto, můžete upéct kokosovou bábovku, kakaové řezy, ovocné buchty a spoustu jiných dobrot... Přesto, že je základ stejný, výsledek je jiný. A já Vám ukáži, že v kosmetikce je to podobné.
 • Pomohu Vám vyvarovat se chybám.
  Ze zkušeností vím, kde se dají udělat u jednotlivých receptů chyby, a protože chci, aby se Vám výrobek podařil, upozorním Vás na ně a poradím, jak se jim vyvarovat. Takže budete úspěšnému výsledku blíž 🙂

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

0
z Vás
UŽ TVOŘÍ KOSMETIKU DLE EBOOKU
Zpracování ebooku a vůbec celé podání od Aničky je skvělé. Dříve jsem měla obavy, že je výroba kosmetiky příliš složitá anebo náročná na čas. Díky ebooku a videím Aničky už se nebojím a do výroby se i s dcerkami moc rády pouštíme.
Lucie Harnošová www.alchymiezeny.cz
S výrobou domácí kosmetiky nemám žádné zkušenosti, ale protože miluji vůni levandule, rozhodla jsem si nějaké kosmetické delikatesy vyrobit přesně sobě na míru právě podle Kosmetické kuchařky. Pozorně jsem si přečetla, co je na výrobu potřeba a vydala se na nákup. Díky všem radám, které jsou v Kosmetické kuchařce napsány, jsem se také dozvěděla spoustu nových a užitečných informací a těšila se na výrobu. Za necelou hodinku jsem měla vyrobený balzám na rty, tělový peeling, koupelovou sůl a koupel pro unavené nožky. Balzám na rty jsme po ztuhnutí ihned dala do kabelky, protože bez toho neumím žít a nožkám jsem udělala koupel hned ten den večer. Peeling jsem vyzkoušela už při výrobě, protože jsem byla zvědavá a koupelová sůl mě teprve čeká. Všechny výrobky krásně voní, pokožka je po nich hedvábná a ocenila jsem zvláště koupel pro unavené nožky, ta byla boží. Už nyní se ale těším na další výrobu a suším plátky růží na parapetu, další sada bude s vůní růží. Určitě vyrobím i nějaké kosmetické delikatesy jako dárky, vypadá to totiž úžasně a navíc jsem si koupila i knihu Kosmetická kuchařka, kde je tolik inspirace, rad a nápadů, ze kterých jsem nadšená. Děkuji.
Monika Vencourová, Kuchtimehttps://kuchtime.eu/