Objednávka knihy Kosmetická kuchařka

AŤ VÁM NEUTEČE:

AKCE PRO POTĚŠENÍ od 20. 3. do 23. 3. 2020 si můžete koupit Kosmetickou kuchařku BEZ POŠTOVNÉHO!

Přemýšlela jsem, jak bych Vám udělala radost o těchto samozvaných koronavirových prázdninách, protože na každého to doléhá v jiné míře... někdo už se doma nudí, někdo se teď hodně stresuje, někomu už to doma děti začínají bořit 🙂 A tak mě napadlo, že Vám krom inspirace na blogu, FB a IG udělám akci na Kosmetickou kuchařku. A Takže od pátku do pondělní půlnoci můžete objednat a poštovné je na mě a vy si už příští týden můžete užívat radost při tvoření.

VŠECHNY KNÍŽKY OBJEDNANÉ V TÉTO AKCI JE POTŘEBA ZAPLATIT DO ÚTERÝ 24. 3., PROTOŽE JE BUDU ODESÍLAT VE STŘEDU 24. 4. HROMADNĚ.

První jarní den... to je ideální start pro vypuštění této akce pro radost! Mějte se dobře, Anna

  • ANO, kupuji si knihu Kosmetická kuchařka
    Vím, že cena knihy je 350 Kč (včetně DPH)
  • ANO, uvedl/a jsem správné kontaktní údaje
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce - především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat.
  • ANO, vím že je třeba zaplatit i poštovné - OD 20. 3. DO 23. 3. 2020 bez poštovného
    Cena poštovného a balného je 69 Kč.

Knížka je skvěle napsaná a moc krásně udělaná. Recepty jsou jednoduché, přehledně napsané a líbí se mi i dostatek informací k výrobě kosmetiky obecně.

Adéla MarkováMaminka

Knížka je naprosto úžasná, čtivá a zároveň popisuje výrobu kosmetických výrobků od základů i lidem, co s aktivitami v podobě vlastnoruční výroby nemají zkušenosti. Vlastně vás uvede v pocit, že jste na kosmetickém kurzu a autorka Vám postupy vysvětluje tváří v tvář. Kniha se mi tak moc líbila, že jsem si po měsíci běžela pro druhou a darovala ji jako krásnou radost dál. Rozhodně ji musíte mít:-))

Denisa AndonovovaZahradní realizace

U Anny Potůčkové jsem absolvovala kurz domácí výroby přírodní kosmetiky a byla jsem nadšená. Nyní pokračuji v míchání voňavých krémů sama podle receptů z Kosmetické kuchařky a nemůžu si ji jako průvodce přírodní kosmetikou vynachválit ☺️!

Anna PetrželkováPR, SVČ Lužánky

Potřebujete pomoc?

Napište mi na apotuckova@seznam.cz.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomůžu.