Objednávka knihy Kosmetická kuchařka

POZOR! Za doručení do Vánoc ručím u objednávek zaslaných a zaplacených do 10. 12. U zásilek previdelně kontroluji stav doručení, přesto pokud by Vám objednávka nepřicházela, dejte, prosím, vědět. Po tomto termínu 10. 12. budu odesílat též, ale vzhledem k přetíženosti dopravců už nemohu zaručit včasné doručení do Vánoc. Od 18. 12 do 28. 12. si beru odesílací a offline prázdniny a objednávky zaslané v tomto termínu postupně odešlu po 28. 12. Přeji Vám krásný předvánoční čas, Anna

  • ANO, kupuji si knihu Kosmetická kuchařka
    Vím, že cena knihy je 350 Kč (včetně DPH)
  • ANO, uvedl/a jsem správné kontaktní údaje
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce - především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat.
  • ANO, vím že je třeba zaplatit i poštovné
    Cena poštovného a balného je 69 Kč.

Knížka je skvěle napsaná a moc krásně udělaná. Recepty jsou jednoduché, přehledně napsané a líbí se mi i dostatek informací k výrobě kosmetiky obecně.

Adéla MarkováMaminka

Knížka je naprosto úžasná, čtivá a zároveň popisuje výrobu kosmetických výrobků od základů i lidem, co s aktivitami v podobě vlastnoruční výroby nemají zkušenosti. Vlastně vás uvede v pocit, že jste na kosmetickém kurzu a autorka Vám postupy vysvětluje tváří v tvář. Kniha se mi tak moc líbila, že jsem si po měsíci běžela pro druhou a darovala ji jako krásnou radost dál. Rozhodně ji musíte mít:-))

Denisa AndonovovaZahradní realizace

U Anny Potůčkové jsem absolvovala kurz domácí výroby přírodní kosmetiky a byla jsem nadšená. Nyní pokračuji v míchání voňavých krémů sama podle receptů z Kosmetické kuchařky a nemůžu si ji jako průvodce přírodní kosmetikou vynachválit ☺️!

Anna PetrželkováPR, SVČ Lužánky

Potřebujete pomoc?

Napište mi na apotuckova@seznam.cz.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomůžu.